Новоутворені ОСББ в Божківському: що потрібно, щоб отримати 100 тисяч підтримки від сільради

Дата: 24.09.2020 12:06

Вчора, 23 вересня, в с. Божківське, на зборах з засновниками ОСББ, які утворилися в Новоселівській громаді з 1 січня по 15 вересня 2020 року, обговорили яким чином буде надана допомога сільської ради, передбачена відповідною програмою.

Перший заступник сільського голови Євген Бова поінформував, що бюджетні кошти, передбачені Програмою підтримки  новостворених ОСББ (по 100 тисяч гривень) будуть перераховані на рахунки ОСББ, відкриті для цих потреб в казначействі. Зараз кожному ОСББ потрібно визначитися з тими потребами в ремонті (матеріали, роботи), які вони планують здійснити в межах зазначеної суми. І так як це бюджетні кошти, потрібно відкрити рахунки в казначействі і прозвітувати про їх використання в установленому законом порядку.

Угоди на ремонт потрібно підготувати за найближчі два тижні. За цей же період відкрити кожному ОСББ рахунки в казначействі. Заплановано, що гроші будуть виділені на сесії на початку жовтня. І ремонти потрібно буде здійснити до Нового року.

Таким чином, чергові  чутки про те, що пообіцяли допомогти і забули, залишилися чутками.

Влада громади зацікавлена в подальшому створенні ОСББ в багатоповерхівках, в оновленні інженерних мереж і комунікацій. Й надалі надаватиме посильну допомогу у створенні належних умов проживання людей в громаді.