В Новоселівській громаді відзначили професійне свято – день рятівника

Дата: 18.09.2020 12:19

Вчора, 17 вересня  працівники Комунального підприємства Місцевої пожежної охорони відзначили своє професійне свято. Дружній  колектив рятівників привітав перший заступник сільського голови Євген Бова.

«Сьогодні ми теж привітали від щирого серця наших рятувальників з професійним святом! Дуже приємно працювати з Вами, хлопці. Тому що Ваша допомога і участь в добрих і потрібних справах для громади - неоціненна. Здоров’я Вам, ангела-охоронця у Вашій нелегкій справі! Від всієї громади - сердечне Вам шанування!», — написав Євген Бова на своїй сторінці у Фейсбук.

З першого дня утворення КП МПО очолює досвідчений  Павло Михайлович Горбань.  Під його керівництвом сьогодні добросовісно і самовіддано працюють: пожежні-рятувальники: Валерій Федорович Матвійчук, Рустам Фарихович Гатіатуллін, Іван Іванович Ганчин, Руслан Вікторович Бутко; водії пожежного автомобіля: Володимир Вальтерович  Сухомлінов, Ігор Олегович Сердюк, Юрій Володимирович Васерук, Артем Олегович Ричко; а також бухгалтер Катерина Василівна Полякова.

За час існування МПО, нашим рятувальникам довелося неодноразово бути вогнеборцями.  Також під час пандемії вони здійснюють  санітарну обробку об’єктів соціальної сфери, медичних закладів, прибудинкових територій, під’їздів, магазинів, громадських місць. Також рятувальники постійно надають допомогу комунальному підприємству «Турбота» в спилюванні аварійних дерев і таке інше.

На сьогодні КП МПО – невід ’ємна складова Новоселівської громади