Історія Новоселівської громади

Дата: 17.09.2020 13:19

Кожен із нас повинен знати історію свого народу, своєї держави. Освічена людина завжди розуміє, що без минулого немає сучасного, без традиційного немає нового, без колишнього немає теперішнього. Для народу його історія – це не просто минуле, це його душа. Той, хто не знає національної історії, ніколи не зможе зрозуміти свій народ.

Саме ця ідея лягла в основу проекту, поданого на конкурс від програми "Дім Європи". Проектом передбачено, окрім організації сучасного мультифункціонального простору на базі Новоселівської бібліотеки, розроблення електронної версії історії нашої громади. Сподіваємося, що це відео "Історія Новоселівської громади" стане початком грунтовного дослідження.

Не знаючи минулого, неможливо зрозуміти сьогодення і мету майбутнього! Тож давайте вивчати історію рідного краю, народу заради розвитку і процвітання нашої громади!