У Новоселівській ОТГ облаштовано сучасний бібліотечний простір за грантові кошти

Дата: 30.08.2020 11:30

Друзі, з радістю повідомляємо про завершення реалізації проекту "Організація роботи Центру громадської активності на базі Рунівщинської сільської бібліотеки", який здобув перемогу у обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад. Тож відтепер мешканці як с. Рунівщина, так і всієї Новоселівської громади мають ще один сучасний громадський простір для навчання, натхнення, зустрічей та подій.

Загальна вартість проекту становить 600 тис. грн. На ці кошти ми

• відремонтували дві кімнати бібліотеки;
  • придбали сучасні меблі, оргтехніку та предмети довгострокового користування, необхідні для належної організації діяльності Центру;
  • облаштували мультифункціональний простір, привабливий і зручний для усіх вікових категорій населення – діток дошкільного віку, молоді, дорослих та людей похилого віку.

Фото без опису Фото без опису

Окрему подяку висловлюємо обласному депутатові Ірині Степаненко, за фінансової підтримки якої підлога фойє бібліотеки оснащена якісним покриттям з плитки!

Незабаром плануємо урочисте відкриття Центру громадської активності і складаємо плани проведення цікавих заходів. Для нас важлива Ваша думка: які саме заходи були б для Вас цікавими? Звертайтеся, пропонуйте!