20 серпня відбулася чергова сесія Новоселівської сільради

Дата: 21.08.2020 20:32

Вчора, 20 серпня 2020 року, відбулася чергова сесія Новоселівської сільської ради. На якій були присутні 18 депутатів.

На розгляд народних обранців були винесені ряд  питань, пов’язаних з життєдіяльністю громади. Зокрема, в зв’язку з перевиконанням бюджету за підумками семи місяців поточного року, були виділені кошти на поповнення матеріальної бази комунального підприємства «Турбота». Так як останнім часом йде укомплектування штату комунального підприємства працівниками. Виділені кошти за виконані роботи по вуличному освітленню, до встановленню дитячих майданчиків. Також виділені кошти для відшкодування пільгових перевезень громадян, які користуються ними яким згідно закону. Депутати проголосували за рішення «Про створення водного об'єкту для протипожежних потреб в межах села Новоселівка».

Були обговорені і проголосовані ряд земельних питань, зокрема  щодо надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі,  внесення змін в діючі договори. А також звернення до Полтавської ОДА про припинення землекористування тих орендарів, які не сплачують кошти до бюджету Новоселівської сільради.

Слід наголосити на плідній роботі депутатського корпусу. Більшість депутатів активно працювали під час сесійного засідання. Керівництво сільської ради в подальшій роботі зацікавлене в організаціїон-лайн трансляціях засідань. Це стане можливим, як тільки загальний відділ буде укомплектовано відповідним спеціалістом.