Щотижнева апаратна нарада Новоселівської сільської ради 17.08.2020 року

Дата: 17.08.2020 16:05

Цей робочий тиждень – передсвятковий,  а також сесійний. І зараз до планових завдань додається підготовка до відзначення Дня Незалежності в нашій громаді.

Про це йшлося на апаратній нараді, яка традиційно відбулася в понеділок, 17 серпня за участі керівників та спеціалістів Новоселівської сільради.

Цього тижня продовжаться ремонтні роботи на дорогах всередині громади, подальше облаштування дитячих майданчиків, роботи з благоустрою (покоси) в с. Гонтарі, Марївка та на кладовищі в Петрашівці.

Підняті на зібраннях жителів Терентіївки питання щодо відновлення роботи Укрпошти та Нової пошти зараз на стадії переговорів. Триває пошук відповідного приміщення для прийняття остаточного  рішення.

Заплановані на цей тиждень зустрічі з жителями с. Нестеренки та Черкасівки. Продовжиться видача талонів.

Будуть замовлені дошки оголошення у кількості 20 шт.

Також запланували провести переговори щодо можливості розміщення мобільної вишки на території громади. А також вирішити питання відновлення проїзду по дорозі в Гонтарі.

Цього тижня буде проведена процедура по придбанню туристичної смуги перешкод та поточного ремонту санітарного вузла приміщення ДНЗ «Малятко» Рунівщинської сільської ради.

Слід зазначити, що в сільраді повноцінно запрацював відділ соціального забезпечення захисту дітей та охорони праці, який наразі узагальнює збір інформації по старостатах громади, стосовно відповідних категорій дітей, які проживають на території  Новоселівської громади.

На квартирний облік будуть взяті діти, позбавлені батьківських прав та діти-сироти.

Будуть сформовані списки громадян, які потребують соціальних послуг. Також спеціалісти відділу візьмуть під контроль сім’ї, в яких раніше фіксувалися факти домашнього насильства, щоб запобігти таким випадкам в майбутньому.

Зараз розробляється програма Підтримки дітей малозабезпечених верст населення в громаді.

20 серпня запланована сесія сільської ради, на якій будуть розглянуті нагальні питання життєдіяльності громади.

На завершальний етап виходять роботи з облаштування Острова кохання. Якщо підрядники витримають взяті на себе зобов’язання, відкриття комунальної зони відпочинку відбудеться на свята.