В Новоселівській сільраді відбувся конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 03.08.2020 21:30

Конкурсна комісія Ноовоселівської сільради у складі: першого заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Євгена Бови, секретаря конкурсної комісії – в.о. сільського голови Ольги Кузьменко, членів конкурсної комісії: Інни Ждан, Михайла Морозова, Василя Радченка, Вадима Кукси, Дар’ї Тітенко провели співбесіду з кандидатами на заміщення вакантних посад: начальника відділу земельних відносин, просторового планування, розвитку територій та екологічної безпеки начальника відділу культури, молоді, спорту та туризму, начальника відділу соціального забезпечення захисту прав, дітей, головного спеціаліста з захисту прав дітей та допомоги неблагополучним родинам відділу соціального забезпечення виконавчого комітету Новоселівської сільської ради Полтавського району Полтавської області.

На заміщення вакантної посади начальника відділу земельних відносин, просторового планування, розвитку територій та екологічної безпеки виконавчого комітету Новоселівськоїсільської ради були подані документи від однієї особи: Базавлук Наталії Олегівни.

На заміщення вакантної посади начальника відділу культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету Новоселівської сільської ради Полтавського району Полтавської області були  подані документи від двох осіб: Бут Тетяни Іванівни, Загреби Юлії Григорівни. На заміщення вакантної посади начальника відділу соціального обслуговування населення, захисту прав дітей виконавчого комітету Новоселівської сільської ради були  подані документи від однієї особи: Мишко Тетяни Сергіївни.

На заміщення вакантної посади головного спеціаліста з захисту дітей та допомоги неблагополучним родинам відділу соціального обслуговування населення, захисту прав дітей виконавчого комітету Новоселівської сільської ради подано документи від однієї особи: Щетініної Олени Сергіївни.

Всі кандидати успішно склали письмовий іспит та були допущені до співбесіди.

На підставі іспиту та співбесіди членами комісії виставлені наступні бали кандидатам:

Бут Тетяна Іванівна – 20 балів;

Загреба Юлія Григорівна - 24 бали;

Базавлук Наталія Олегівна – 24 бали;

Мишко Тетяна Сергіївна - 23 бали;

Щетініна Олена Сергіївна - 21 бал.

Члени конкурсної комісії рекомендували в.о сільського голови Новоселівської сільської ради:

1.1. Призначити на посаду начальника відділу культури, молоді, спорту та туризму

області – Загребу Юлію Григорівну. Голосували: «за»-7, «проти» - немає, «утримались» - немає.

1.2. Призначити на посаду начальника відділу земельних відносин, просторового планування, розвитку територій та екологічної безпеки виконавчого комітету Новоселівської сільської ради Полтавського району Полтавської області – Базавлук Наталію Олегівну.

Голосували: «за»- 7, «проти» - немає, «утримались» - немає.

1.3. Призначити на посаду начальника відділу соціального обслуговування населення, захисту прав дітей та охорони праці виконавчого комітету Новоселівської сільської ради Полтавського району Полтавської області - Мишко Тетяну Сергіївну. Голосували: «за»- 7, «проти» - немає, «утримались» - немає.

1.4. Призначити на посаду головного спеціаліста з захисту дітей та допомоги неблагополучним родинам відділу соціального обслуговування населення, захисту прав дітей та охорони праці виконавчого комітету Новоселівської сільської ради – Щетініну Олену Сергіївну.

Голосували: «за»- 7, «проти» - немає, «утримались» - немає.

1.5. Зарахувати до кадрового резерву Бут Тетяну Іванівну (за її згодою) для прийняття протягом року на вакантну рівнозначну або нижчу посаду без повторного проходження конкурсу.