Випускний в умовах карантину: 12 вихованців Новоселівської школи зробили крок в доросле життя

Дата: 30.07.2020 19:07

Незвичним видався цьогорічний випускний в Новоселівській загальноосвітній школі I-III ступенів. З усіма атрибутами «карантину»  запам’ятають його вчителі, батьки і випускники 2020-го року.

2019-2020 навчальний рік запам’ятався кожному як рік нововведень і випробувань, викликаних COVID 19.

Зі словами привітань до випускників звернулася директорка школи Оксана Богданівна Черкасова, перша вчителька, класний керівник, батьки,  запрошені гості. Серед яких – перший заступник сільського голови – Євген Юрійович Бова.

«Дорогі випускники, коли я стояв на вашому місці, я не дуже дослухався порад і слів дорослих. Адже попереду було прекрасне і незвідане. Зараз у вас за спиною крила. Збережіть це відчуття якомога довше. Тільки прислухайтесь до себе і спробуйте запланувати, куди летіти, які вершини штурмувати, чого досягати. І як тільки визначитесь - тільки вперед, попри труднощі і невдачі. Але пам‘ятайте, що любов і повага до своїх батьків, людей, вірність слову, відданість своїй рідній землі, своїй країні - це ті базові цінності, які роблять людину сильною, цілісною і успішною. А ще праця, і перш за все, над собою! Від імені керівництва громади, вітаю вас з початком нового періоду у вашому житті! Ми робитимемо все можливе, щоб після здобуття освіти ви хотіли повернутися в громаду і ми разом з вами зробили все, щоб вона стала квітучою і потужною! Ми працюємо над цим вже сьогодні. Хочу передати вам щирі вітання від нашого обласного депутата І.В. Степаненко, яка так само, як і ми з вами не тільки мріє про потужну, європейську громаду, але і реальними справами це робить. Щодня! Щасти вам діти, чекаємо на вас!», — з такими словами звернувся він до присутніх.

Щиро бажаємо нашим випускникам знайти своє місце в дорослому житті!

Випускний в умовах карантину 11 КЛАС