Досягли домовленостей щодо перевезення пасажирів на території Новоселівської ОТГ

Дата: 27.07.2020 17:24

Сьогодні перший заступник Євген Бова, начальник відділу загальної, кадрової та організаційної роботи Інна Ждан та директор Агенції місцевого розвитку Юлія Попова в черговий раз зустрічалися з перевізниками, які обслуговують нашу громаду.

У ході перемовин дійшли згоди про укладання з 01 серпня прямого договору між сільською радою і 2-ма фірмами перевізників про пільгове перевезення людей пенсійного віку на підставі талонів. Відтепер перевізники отримуватимуть адресне відшкодування коштів за перевезення пасажирів, які належать до пільгових категорій.