Як вирішити проблеми з перевезеннями мешканців Новоселівської ОТГ говорили на зустрічі з власниками маршрутів

Дата: 16.07.2020 11:57

Враховуючи численні скарги та звернення мешканців Новоселівської громади щодо маршрутних перевезень, сьогодні було організовано зустріч з перевізниками, які обслуговують наші населені пункти: ФОП Курбанова П.Л., ФОП Ступак В.А., ТОВ «Полтава - Тревел», ФОП Комаренко Г.Б.

У ході переговорів, зокрема, з’ясували питання – які з маршрутів є рентабельними, а які – ні. Домовилися, що пільгові категорії населення їздитимуть по талонах, вартість яких адресно відшкодовуватиме перевізникам сільська рада.

Дійшли згоди про наступне: перевізники здійснять перерахунок таблиці вартості перевезень, вартості квитків та оновлять графік перевезень з урахуванням додаткових рейсів до населених пунктів Рунівщина, Петрашівка, Нестеренки, Мар’ївка, Божкове.

Після цього на наступній зустрічі сільська рада укладе прямі договори з перевізниками, щоб уникнути додаткових витрат.

Про хід вирішення питання з перевезенням пасажирів будемо оперативно інформувати на офіційному сайті Новоселівської ОТГ.