Збори мешканців багатоквартирних будинків в селі Божківське з приводу організації ОСББ

Дата: 15.07.2020 22:59

Сьогодні, 15 липня, у дворі багатоквартирного будинку в селі Божківське були проведені збори з приводу створення ОСББ.

Багатьох мешканців с. Божківське непокоїть та лякає перспектива створення ОСББ. Саме тому  з метою ознайомлення жителів з порядком створення об'єднання співвласників багатоквартирного будинку та подальшого утримання будинків були запрошені фахівці, які мають багаторічний досвід організації роботи ОСББ. Лілія Богодиста пояснила усі кроки до створення ОСББ, навела приклади ефективного функціонування такої організаційно-правової форми, її переваги.

На зібранні було багато небайдужих мешканців , зацікавлених в створенні ОСББ. У ході жвавого обговорення були надані відповіді на запитання, які хвилювали співвласників, а також проінформовано про капітальні ремонти, програми енергоефективності; про можливість накопичення коштів на рахунку ОСББ та розпорядження цими коштами в інтересах об`єднання співвласників, а також про збереження пільг та субсидій.

Нагадаємо, що сільська рада зобов’язалася виділити 100 тис. грн. для кожного новоутвореного ОСББ. Ці кошти можуть бути використані на розсуд самих мешканців квартир.

Шановні мешканці громади! Остаточне рішення про реєстрацію ОСББ – за Вами. А сільська рада завжди готова підтримати Ваші ініціативи, результатами яких буде покращення рівня життя наших мешканців!