Толока в Новоселівці

Дата: 11.07.2020 15:04

Минулої суботи жителі с. Новоселівка з ініціативи Артура Мартинюка, Руслана Мишко, Валерія Дмитренка,  Дениса Токаря, Кості Литвина зібралися разом, щоб порадитися з приводу облаштування зони відпочинку в центрі села, та необхідності почистити занедбану водойму.

Тоді ж  вирішили звернутися до керівництва громади за допомогою. При цьому ініціатори зібрання підтвердили, що готові власними коштами долучитися до облаштування зони відпочинку в Новоселівці.  І вже у вівторок на місце майбутньої зони відпочинку виїхали перший заступник сільського голови Євген Бова, начальник загального відділу Інна Ждан ( до речі, теж жителька Новоселівки, яка нещодавно перейшла працювати в нашу громаду), депутат Юрій Давиденко.

Бюджет сільської ради на 2020-й рік не передбачав виконання даних робіт. А тому ініціатива активістів була обговорена на профільній комісії в п’ятницю з депутатами сільради. А також за допомогою у вирішенні даної проблеми звернулися до наших найбільших платників податків.

Те, що людей почули, стало початком ще однієї ініціативи. З легкої руки Інни Ждан та Євгена Бови, вирішили в суботу всім гуртом  привести до ладу  місток в Новоселівці. Тож ранком сьогодні задумане здійснили. До толоки  долучилися місцеві жителі, депутати сільської ради Юрій Давиденко, Яна Конопльова, Ірина Страшко, працівники Новоселівського СБК. Вже традиційно фінансово допомогла обласний депутат Ірини Степаненко.

Присутні не сумніваються, що разом наводити лад в своїх селах – приємно, це об’єднує і робить всю громаду сильнішою.