Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки

Дата: 02.07.2020 08:40

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» Новоселівська сільська рада оприлюднює для громадського обговорення Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування «Генеральний план території села Рунівщина Рунівщинської сільської ради Полтавського району Полтавської області».

Зауваження і пропозиції до зазначених документів просимо надавати протягом 15 днів з дня оприлюднення у письмовому вигляді на поштову адресу Новоселівської сільської ради: провулок Підлісний, 6, с. Новоселівка Полтавського району Полтавської області, 38702 або на електронну адресу: nowosel@ukr.net.

Зауваження та пропозиції, отримані після встановленого строку не розглядаються.

Додатки:

Заява про визначення обсягу СЕО

Генеральний план села Рунівщина. Схема розташування населених пунктів в системі розселення