Визначено переможців конкурсу «Історія екорозвитку моєї громади»

Дата: 27.06.2020 16:24

«Активна Громада»  спільно з екозахисною ініціативою Ecofriendly Ukraine  провели конкурс коротких розповідей про власні успіхи громадян, екоактивістів у сприянні екорозвитку міст та громад «Історія екорозвитку моєї громади». Загалом було подано понад 30 конкурсних робіт з усієї України. Журі відмітили й нашу роботу «Історія екорозвитку Новоселівської громади».

Нагадаємо, що на базі Божківського НВК активно діє Екоклуб «Зелені вітрила». Учні 9-11 класів під керівництвом вчителя Надії Васюкової на волонтерських засадах вирішують проблеми забруднення територій громади твердими побутовими відходами та здійснюють заходи по збереженню природи.  Власним прикладом спонукають до екологічної поведінки як молоде покоління, так і дорослих, залучають усі верстви населення до активної діяльності по захисту довкілля. Періодично організовують екологічні акції – прибирання сміття, збір батарейок, компостування відходів, висаджування дерев, виготовлення годівничок для пташок тощо.

Екоактивісти нагороджені подарунками від організаторів конкурсу.

Вітаємо учасників екоклубу і бажаємо нових звершень!

Конкурсна робота доступна для перегляду.