3 000 000 ГРИВЕНЬ НА ПІДТРИМКУ КООПЕРАТИВУ У 2020 РОЦІ

Дата: 24.06.2020 16:33

Фінансова підтримка сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів надається кооперативам для придбання вітчизняного обладнання (далі - техніка та обладнання).

Фінансова підтримка надається кооперативам шляхом компенсації 70 відсотків вартості техніки та обладнання без урахування сум податку на додану вартість, але не більш як 3000000 гривень на один кооператив, за умови попередньої оплати кооперативом 100 відсотків вартості і податку на додану вартість за придбані та одержані у поточному році техніку та обладнання.

Фінансова підтримка надається кооперативам, які придбавають техніку та обладнання згідно з переліком вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету.

Посилання на вищезгаданий перелік:(https://drive.google.com/open…)

П.С. У 2019 році за програмою підтримки фермерських господарств було спрямовано бюджетні кошти в сумі 416,9 млн грн. якими скористалось близько 10 тис. фермерів та лише 2 сільгоспкооперативи.