Запрошуємо відвідати ферму Лісовий Равлик

Дата: 24.06.2020 11:58

Друзі! А ви знали, що в селі Терентіївка Новоселівської ОТГ є равликова ферма?

Трішки з історії озвитку ферми

Компанія молодих інженерів, шукаючи напрямки капіталовкладень та ідеї  для створення власного бізнесу, зупинилися на новому векторі в Україні по побудові ферми для вирощуванню їстівного равлика хелікс аперса Максима (Helix Aspersa Maxima) та хелікс асперса Мюллєр (Helix Aspersa Muller). Дані види молюска користуються великим попитом в західній Європі і є смачним і корисним делікатесом. Сьогодні равлики – вишукана страва багатьох ресторанів і кафе. Зважаючи на те, що місцеві Європейські фермери не можуть повністю покрити потреби ринку по цьому молюску, то даний вид бізнесу для українців є перспективним і ця ніша є відкритою.

Спираючись на досвід та пройшовши навчання на закордонних і вітчизняних фермах, ми розробили основні стратегії розвитку:

• Вирощування промислового равлика;
  • Переробка та створення готових напівфабрикатів для поставок в ресторани, кафе та торгові мережі;
  • Створення косметичної лінії, оскільки слиз равлика володіє великим омолоджувальним ефектом.
  • Прийом туристів та відвідувачів для відпочинку, дегустації та ознайомленням з процесом вирощування равлика на фермі.

Місце було вибране не випадково – поруч із містом Полтава, для зручної транспортної розв’язки; екологічно чиста зона, поряд із сосновим лісом, Екопарком у Ковалівці, трьома річками: Ворскла, Коломак та Свинківка. Неподалік – історичне місце на туристичній мапі “Криниця Петра першого”. За легендою влітку 1709 року солдат мучила спрага і вони вирішили відкрити колодязь, перший кухоль відпив Петро І. Випивши води, Петро І, скуштував їжу, яка надає сили та  енергії, це був Равлик. Відповідно була вибрана і назва господарства та торгової марки ‘’Лісовий Равлик ”.

Наша ферма ще розвивається, так як ми маємо безліч абсолютно нових  ідей, які плануємо тут реалізувати. Тому попереду ще дуже багато нового для України і Полтавщини в цілому.  Ми хочемо долучитися до того, щоб зробити туристичний напрямок  нашого регіону цікавішим і привабливішим!

Запрошуємо до нас на ферму, щоб побачити на власні очі як проходить повний цикл по вирощуванню їстівного равлика,  про дегустувати  наші делікатеси, такі як Ескарго, фірмовий паштет, мариноване філе равлика та ікра.

Полтавський район, с. Терентіївка, вул. Злагоди 7

49.6301880,34.6533160