Тривають роботи з благоустрою населених пунктів Новоселівської об’єднаної громади

Дата: 06.06.2020 16:41

Карантинні обмеження послаблено, тому можемо активізувати роботу з приведення у належний санітарний стан населених пунктів Новоселівської об’єднаної громади.

Фото без описуФото без опису

Так, сьогодні зранку працівники КП «Турбота» разом з місцевими мешканцями викошували траву в місцях загального користування с. Надержинщина. Частину мотокос і пальне надала КП «Турбота».

Також сьогодні «обновили» з ініціативи місцевих мамочок дитячий майданчик в Надержинщині, який з‘явився декілька років тому завдяки обласному депутату І.В. Степаненко. Усі дружно зорганізувалися, щоб пофарбувати ігрові споруди, паркан. На допомогу їм прийшли депутат сільської ради Зінаїда Шеломенцева, перший заступник сільського голови Євген Бова, працівники «Альфа-капіталу» Володимир Нагній та Сергій Морозов. Фарбу для майданчика придбано ПП «Будзабезпечення». Всі разом сьогоднішнього суботнього дня причепурили цей куточок села. Євген Юрійович повідомив, що Ірина Вікторівна пообіцяла на осінь придбати липи, щоб обсадити ігровий майданчик і захистити малечу від пекучого сонця влітку. А також висадити декілька лип на березі ставка, відродженого раніше силами приватного підприємства  «Альфа-капітал».

Звертаємось до  керівників підприємств, установ, організацій,  жителів громади з проханням упорядкування  власних дворових територій,  територій виробничого і  комерційного призначення та  недопущення утворення стихійних сміттєзвалищ на території  населених пунктів та за їх межами.

Новоселівської ОТГ