Учні Рунівщинської школи - переможці І відбіркового етапу на краще родинне дерево "Нашому роду нема переводу"

Дата: 02.06.2020 16:21

26 травня 2020 р. було підведено підсумки І відбіркового етапу конкурсу на краще родинне дерево "Нашому роду нема переводу". Загалом на конкурс було представлено 30 робіт. У конкурсі взяли участь і учні Рунівщинської школи.

Кваліфіковане журі у складі директора КЗ "Полтавського РБДЮТ" І. О. Бурлакової, методистів Яковенко Ю.В. та Лугової Т.А. визначили переможців за віковими категоріями.
У другій віковій категорії ( 7-11 років) переможцями стали:

Вовнянко Дмитро, учень 2 класу, зайняв І місце за творчу, пошукову роботу "Дерево тримається корінням, а людина сім'єю";

Зязюн Софія, учениця 2 класу, зайняла І місце за творчу, пошукову роботу "Рости моє деревце з міцного коріння".

На підведенні підсумків була присутня начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Полтавської РДА Наталія Володимирівна Веретільник.

Вітаємо наших переможців! Пишаємося вами!