Урочисте відкриття дитячого ігрового майданчика в селі Мар’ївка

Дата: 02.06.2020 09:37

Сьогодні, в день захисту дітей, відбулося урочисте відкриття дитячого ігрового майданчика в селі Мар’ївка, який подарувала громаді депутат Ірина Вікторівна Степаненко.

На захід завітали діти у супроводі батьків, вчителі, а також мешканці не лише села Мар’ївка, а й з сусідніх сіл.
Присутніх частували домашніми пирогами і морозивом. Задоволена дітвора залюбки опановувала нові атракціони: гірку, карусель, гойдалку, пісочницю.
Від імені батьків та дітей зі словами щирої подяки за подарований ігровий майданчик звернувся в.о. старости Григорій Котляревський. На знак вдячності Ірині Вікторівні місцеві господині спекли запашний коровай. «Ігровий майданчик – радість для малечі, можливість активно розвиватися, і звісно, допомога для батьків». Григорій Петрович привітав присутніх із Днем захисту дітей, розповів про ту роботу, яка проводиться в громаді для покращення добробуту мешканців.
По закінченню урочистостей дорослі повернулися до справ, а на самому майданчику продовжувалося свято: лунав дитячий сміх, продовжувались ігри та розваги. І кожному, хто долучився до створення цього неймовірного заходу було зрозуміло: радість в очах дітей – насправді те, заради чого варто жити й працювати!