Шановні батьки школярів Новоселівської громади, а яка ваша думка про дистанційне навчання?

Дата: 21.04.2020 11:06

Що показали результати опитування батьків щодо дистанційного навчання?

Офіс освітнього омбудсмена презентував результати опитування батьків «Навчання дітеи? під час карантину».

Опитування мало на меті дослідити ситуацію з організацією дистанційного навчання, а також з'ясувати проблеми, що виникли у батьків та дітей.

Онлайн дослідження було проведено з 8 по 13 квітня. Участь в опитуванні взяли батьки дітеи?, які навчаються у закладах загальноі? середньоі? освіти.

З 12 березня 2020 року розпочався карантин, під час якого заклади освіти змушені були зачинитися та організувати дистанційне навчання для здобувачів освіти.

Система освіти працює насамперед для здобувачів освіти. Соціальна турбулентність викликана різними чинниками, ускладнює дотримання прав в освіті.

Для всіх нас важливо знати, чи забезпечується право учнів на освіту під час карантину, яким чином та наскільки ефективно реалізується це право, дослідити ситуацію з організацією дистанційного навчання, з'ясувати проблеми, які виникли у батьків та дітей, та дізнатися думку батьків щодо дистанційного навчання.

Саме тому Служба освітнього омбудсмена з 8 по 13 квітня провела онлай-опитування батьків дітей, які навчаються у закладах загальної середньої освіти.

Важливо зазначити, що опитування не є репрезентативним у сенсі соціологічного наукового дослідження. Це орієнтовна модель проблем, з якими учні та їхні батьки зіткнулися під час карантину.

Посилання на сайт: https://op.ua/news/osvita-v-ukraini/scho-pokazali-rezul-tati-opituvannya-bat-kiv-schodo-distanciynogo-navchannya