Вітаємо талановиту та активну молодь нашої громади!

Дата: 21.04.2020 10:57

Вітаємо учнів - переможців Новоселівської ЗОШ нашої громади!

На факультеті іноземних мов традиційний щорічний конкурс «Поезія народів світу» вперше відбувся у дистанційному форматі.
Конкурс передбачає декламування віршів англійською, німецькою, французькою та іспанською мовами учнями 10-11 класів.
Новоселівську школу презентували учні 11 класу Петренко Дмитро, Пилипенко Анастасія, Сененко Антон та Ричко Анастасія.

Метою конкурсу є формування творчих здібностей учнів та навичок soft skills, вміння презентувати себе перед аудиторією, розвиток соціокультурної комунікативної компетенції, уміння використовувати набутий досвід, сприяння позитивного ставлення щодо вивчення іноземних мов.
Цьогоріч доля конкурсу є нелегкою: з самого початку конкурс планувався на 15 лютого 2020 року, але у зв’язку з карантином грипу в м. Полтава та Полтавській області організатори конкурсу перенесли його на 14 березня 2020 року. Проте не пощастило й цього разу, адже був введений загальнонаціональний карантин у зв’язку з розповсюдженням пандемії. Оргкомітет конкурсу прийняв остаточне рішення, що конкурс повинен обов’язково відбутися, адже бажаючих учасників було близько 100 учнів, і запропонував усім учасникам зробити відеозапис декламування поезії та надіслати на електронну пошту.
Для всіх учнів та їх наставників організатори підготували сертифікати, а для переможців – цінні призи: кружки та блокноти з емблемою університету та факультету.
Напередодні Великодніх свят були підведені підсумки та визначені переможці конкурсу!
Вітаємо учнів Новоселівської школи
????????
Секція 1. Англійська мова. 11 клас
2 місце – Сененко Антон Володимирович та 3 місце – Ричко Анастасія Юріївна

Ми дякуємо всім учасникам, що проявили свій інтузіазм та творчий підхід.Бажаємо тільки творчих злетів та тільки перемог!