Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань!

Дата: 17.04.2020 13:54

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Детальний план території по вул. Заготзернівська в с. Божкове Полтавського району Полтавської області для розміщення артезіанської свердловини»

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555, Новоселівська сільська рада повідомляє про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації проекту містобудівної документації «Детальний план території по вул. Заготзернівська в с. Божкове Полтавського району Полтавської області для розміщення артезіанської свердловини».

З матеріалами детального плану можна ознайомитись в Новоселівській сільській раді щоденно (крім вихідних) з 17.04.2020 р. в робочий час за адресою: Полтавський р-н, с.Новоселівка, пров.Підлісний, 6, тел. 0532-556621 та на сайті Новоселівської сільської ради.

Строк завершення прийому пропозицій щодо проекту містобудівної документації» – 27.05.2020р.