Вітаємо з професійним святом команду Місцевої пожежної охорони!

Дата: 17.04.2020 11:33

Сьогодні працівників Місцевої пожежної охорони з їх професійним святом привітали представники  керівництва Новоселівської ОТГ.

З вітальними словами звернувся в.о. старости Григорій Варава, який побажав вогнеборцям здоров’я та злагоди, сил і терпіння у їх нелегкій роботі. До привітань приєднався також начальник Божківської виправної колонії № 16 Бурмас Олег Олексійович. Новоселівський сільський голова, Людмила Макаренко, вручила команді грамоту, і відмітила їх високий професіоналізм, готовність прийти на допомогу. Так, за короткий час існування МПО, команда неодноразово усувала пожежі, які виникали і в приватних садибах, і в лісових масивах та на полях. Це вже дійсно злагоджена команда, яка діє під керівництвом начальника Павла Горбаня і стоїть на варті безпеки всієї громади.

У важкий період поширення пандемії коронавірусу пожежники здійснюють полив доріг, санітарну обробку об’єктів соціальної сфери, медичних закладів, прибудинкових територій, під’їздів, магазинів, громадських місць тощо.

Виконавчий комітет Новоселівської сільської ради подбав про забезпеченість працівників МПО спеціальними захисними костюмами та обприскувачами.

Вітаємо з професійним святом команду Місцевої пожежної охорони! Бажаємо міцного здоров’я і витримки! Низький уклін за Вашу нелегку працю!