Проект БібліоHUB стартував!

Дата: 13.04.2020 14:22

Ще в листопаді 2019 р. було підготовлено проєктну заявку і відправлено на конкурс. У лютому цього року ми дізналися, що наш проєкт (один з-поміж тисячі поданих) пройшов конкурсний відбір! Проєкт БібліоHUB фінансується House of Europe (номінація – Великий інфраструктурний грант у розмірі 6 тис. євро) і передбачає облаштування мультфункціонального простору в Новоселівській бібліотеці.

Тож ми негайно почали готуватися до втілення проєкту в життя. Проведено кропітку роботу: пошук комерційних пропозицій, отримання рахунків, узгодження цін, поставок товарів, оформлення пакету документів та багато іншого.

З приємністю ділимося інформацією щодо процесу реалізації європейського гранта!

Наразі підготовлені усі необхідні документи та подані грантодавцю, контракт (грантова угода) підписаний та отримано кошти на реалізацію першої частини гранта. Відповідно до договору здійснюється закупівля офісної техніки, а також частини меблів та обладнання.

Увага!!!

Шукаємо волонтерів, які допоможуть працівникам бібліотеки оперативно упакувати бібліотечний фонд і перемістити меблі в інше приміщення!

Крім того, приймаємо креативні пропозиції щодо оформлення вивіски нашого БібліоHUB!

Про результати подальшої роботи обов’язково відзвітуємо!

Виконавчий комітет Новоселівської сільської ради