Рунівщинський ДНЗ "Малятко" долучився до благодійної ініціативи

Дата: 03.04.2020 14:40

“Велич і моральний прогрес нації можна виміряти тим, як ця нація ставиться до тварин”. Гуманне та відповідальне ставлення до тварин формується з дитинства. У нашій громаді активно здійснюється просвітницько-виховна діяльність щодо формування у молодого покоління гуманного та відповідального ставлення до природи і, зокрема до тварин.

Так, вихованці, батьки та вихователі Рунівщинсього ДНЗ "Малятко", а також працівники сільської ради долучилися до V Всеукраїнської благодійної акції "Happy May для Мурчика", який проводився в березні цього року. Зібрані корма для братів наших менших відправили в притулок для перетримки безпритульних тварин "Барбоскіни" в м. Полтава, вул. Нижньомлинська 33. За виявлену активність навчальний заклад отримав відзнаку від організаторів і величезну вдячність від хвостатих друзів!

Цього року до V Всеукраїнської благодійної акції "Happy May для Мурчика" приєдналася рекордна кількість учасників!

Небайдужість до проблем безпритульних тварин виявили аж 219 навчальних закладів України з 73 населених пунктів України. З усієї країни вдалося зібрати більше 9 390 круп, корму, консерв, а також речі для утеплення будок та вольєрів, медикаменти та більше 25 403 на потреби пухнастих. Уся ця допомога була передана до 84 місцевих зоозахисних організацій (притулки, центри перетримки та стерилізації тощо), а також окремим волонтерам та місцевим активістам, які опікуються безпритульними тваринами.