В Новоселівській ОТГ виконуються роботи з благоустрою територій

Дата: 01.04.2020 16:42

Введення карантину та надзвичайної ситуації на всій території країни не повинно зупиняти робіт з благоустрою сіл нашої громади з задіянням мінімальної кількості працівників, які забезпечені одноразовими медичними масками, гумовими рукавичками та дезінфікуючими засобами.

Відтак, сьогодні на дитячі майданчики та всі кладовища,  розташовані на території Рунівщинської сільської ради було завезено пісок. На кладовищі в селі Рунівщина працівниками з благоустрою  встановлено два великих дерев'яних ящики для сміття.

Звертаємося до мешканців громади та відвідувачів могил померлих своїх рідних: не спалюйте прибране на могилах сміття і не викидайте його на території кладовища. Скидайте відходи в ящики.

Звертаємось до батьків неповнолітніх дітей: не допускайте скупчення дітей на дитячих майданчиках, щоб діти не перебували на вулицях без нагляду дорослих!

Бережіть себе і своїх близьких!