1 квітня 1-ший заступник голови сільської ради, керівник штабу Євген Бова відвідав усі діючі медичні заклади на території громади

Дата: 01.04.2020 16:38

Продовжуємо інформувати про діяльність штабу Новоселівської ОТГ по боротьбі з коронавірусом.

Сьогодні 1-ший заступник голови сільської ради, керівник штабу Євген Бова відвідав усі діючі медичні заклади на території громади, а саме Новоселівську, Божківську, Рунівщинську амбулаторії загальної практики - сімейної медицини та Кованьківський, Терентіївський, Петрашівський, Нестеренківський, Мар'ївський ФАПи і поспілкувався з їх медичним керівництвом та всіма працівниками.
В результаті обговорень було виявлено, що медичні заклади недостатньо забезпечені засобами індивідуального захисту та всім необхідним від держави на період запровадженого на всій території країни карантину в зв'язку з поширенням інфекційного захворювання COVID - 19.
Тому спільно вирішили, що в короткий час медичні працівники підготують списки того, що їм першочергово потрібно для надання медичної допомоги жителям громади на даний період і віддадуть їх Євгену Бові.

Дякуємо всім тим депутатам, які активно долучаються до діяльності штабу та допомагають у вирішенні проблем жителів сіл громади та наданні їм допомоги в такий не простий не лише для громади час, а і для всієї нашої держави!