Мешканцям Новоселівської ОТГ доставили 83 газових балони скрапленого газу

Дата: 31.03.2020 17:48

Дуже гарним прикладом взаємодії та взаємодопомоги між населенням та керівництвом громади є намагання людей допомагати один одному та взаємодіяти з керівництвом ОТГ у вирішенні будь яких нагальних проблем людей.

Одним з таких прикладів є звернення голови ради ветеранів, бібліотекаря та небайдужої жительки села Рунівщина Янко Наталії Іванівни до голови громади - Людмили Макаренко та заступника голови - Олександра Семенко з вирішенням питання забезпечення завезення газових балонів, щоб люди не були змушені виїжати за їх заправкою самостійно в період карантину.
Вирішення даного питання було покладено на Олександра Петровича Семенко. І вже сьогодні по всіх селах громади людям, які заздалегідь повідомили про потребу в заміні газового балона, було його доставлено до їх житлового будинку. Загальна кількість балонів з пропаном по всій ОТГ складає 83 балони.

В наш не простий час, в ситуації з поширенням інфекційного захворювання COVID - 19, що склалася на всій території країни, дуже важлива підтримка та допомога один одному, а не байдужість та критика.
Звертайтесь і разом ми вирішимо будь яку проблему, адже в єдності наша сила!

Здоров'я всім! Бережіть себе і один одного!