До уваги учнів та їх батьків!

Дата: 31.03.2020 11:17

На виконання наказу Міністерства освіти та науки України "Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19" №406 від 16.03.2020 року та відповідного наказу по школі № 29 від 18.03.2020 р.”Про Запровадження гнучкого (дистанційного) режиму роботи працівників закладу на період карантину” учні навчатимуться та виконуватимуть завдання за допомогою дистанційних технологій.

Теоретичний та практичний матеріал, згідно навчальних програм та календарно - тематичних планів, поданий для обов'язкового опрацювання учнями на сайті навчального закладу http://novoselivka.ucoz.ua у розділі «ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ» http://novoselivka.ucoz.ua/…/navchannja_na_period_kara…/0-96.
Завдання оновлюються згідно розкладу!

Учні опрацьовують завдання і відсилають відповіді вчителям особистими повідомленнями у Viber, електронні скриньки чи іншим можливим способом для оцінення.

Шановні батьки!

Просимо Вас звернути увагу та взяти під пильний контроль перебування та НАВЧАННЯ дітей під час КАРАНТИНУ!!!!
Зверніть увагу на застереження та рекомендації щодо поведінки в цей період. Зважте на всі небезпеки! Потрібно розуміти, що це не час для відпочинку. Тому графік дитини має залишатись таким, як і в навчальний період. Дітям із середньої та старшої школи важливо мати чітко визначені робочі години для виконання завдань онлайн, щоб час за ноутбуком, ПК чи смартфоном не розмивався.

З повагою, адміністрація та педагогічний колектив Новоселівської ЗОШ І-ІІІ ст.