Працюємо над покращенням благоустрою громад

Дата: 26.03.2020 19:02

Після відвідування практичних семінарів програми «Молодь змінить Україну» виникла ідея проекту, який буде корисним не тільки жителям с. Рунівщина, а й мешканцям Новоселівської ОТГ та прилеглих громад.

Отже, ідея полягає у створенні Громадського простору на березі р. Свинківка в с. Рунівщина! Це те місце, де всі ми збираємося на святкування Водохреща, де відпочиваємо у спекотні дні.

Наразі за фінансової підтримки сільської ради ми здійснили благоустрій прибережної зони – вирубали чагарники, встановили 2 сміттєві контейнери, 2 столики з лавками під накриттям, огородження, провели водопостачання (є колонка з питною водою).

Найближчим часом буде завезено пісок для облаштування пляжної зони.

Після закінчення карантину плануємо встановити додаткові об’єкти благоустрою: столики з лавками під накриттям, дитячу гірку і пісочницю, волейбольний майданчик і поле для міні-футболу. Виділена санітарна зона (туалет, переодягальня).

За умови залучення додаткових фінансових ресурсів даний Громадський простір може стати не тільки постійним місцем відпочинку і проведення дозвілля для місцевих мешканців, але і привабливим туристичним об’єктом.

Тож наразі ми шукаємо партнерів, які зможуть надати фінансову підтримку або матеріальну (дерев’яні дошки, цвяхи, інструменти), які необхідні для будівництва об’єктів благоустрою.

Кожен може допомогти у побудові зони відпочинку для себе і для своїх рідних!

Дуже потрібні люди, які зможуть змайструвати і встановити дерев’яні об’єкти благоустрою! Звертайтеся за телефоном: (050) 735 72 90 – Юлія Провороцька.

Наголошуємо: усі роботи будуть проводитися після завершення карантину!

Усім здоров’я і гарного настрою!