Можливість поєднати грантові ресурси і власні зусилля для протидії пандемії!

Дата: 24.03.2020 11:08

Настав час об'єднати зусилля.

Ми оголошуємо конкурс грантів «Людяність і взаємодопомога»: гуманітарна ініціатива проти пандемії - https://www.irf.ua/…/konkurs-grantiv-dlya-protydiyi-korona…/

Через шість років після Майдану і початку російської агресії ми знову маємо об’єднатися, щоб протистояти зовнішній загрозі. Новим викликом стала пандемія коронавірусу COVID-19.

Ми готові підтримати найрізноманітніші громадські ініціативи зі взаємодопомоги під час епідемії коронавірусу в Україні. Проекти мають стосуватися сприяння попередженню поширення, подоланню і пом’якшенню наслідків епідемії коронавірусу в Україні через інформування, координацію, забезпечення базових потреб, горизонтальну самоорганізацію людей заради взаємодопомоги.

Середня вартість проектів становитиме 50 тисяч гривень, проте Фонд розгляне усі подані ініціативи незалежно від їх масштабності.

Заявки приймаються на постійній основі і розглядаються в порядку надходження від однієї до п’яти діб. В даному конкурсі немає дедлайнів і немає фіксованих дат прийняття рішень.

Зареєстровані громадські організації матимуть перевагу у отриманні коштів, проте ми готові також розглядати заявки від неформальних громадських ініціатив та організацій, що працюють з релігійними громадами.

Подати заявку та дізнатись більше інформації можна на сайті: https://www.irf.ua/…/konkurs-grantiv-dlya-protydiyi-korona…/