Реалізація проекту «Організація роботи Центру громадської активності на базі сільської бібліотеки в с. Рунівщина»

Дата: 18.03.2020 17:51

Друзі! Звітуємося про стан реалізації проекту «Організація роботи Центру громадської активності на базі сільської бібліотеки в с. Рунівщина» (переможець обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області у 2019 році).

Фото без описуФото без опису

Мета проекту – створення сучасного простору для розвитку і дозвілля мешканців різних вікових категорій, обміну думками, генерації ідей та їх реалізації шляхом організації роботи Центру громадської активності на базі Рунівщинської сільської бібліотеки.

Першочерговим завданням було здійснення сучасного ремонту у 2-х кімнатах бібліотеки і в фойє: штукатурка та фарбування стін, заміна підлоги і дверей. Ми встигли виконати це завдання до початку запровадження карантину! Для цього використано кошти Рунівщинської сільської ради на суму 199500 грн.

Наступним етапом буде придбання меблів і офісної техніки.

Тож вашій увазі пропонується фото звіт даного етапу реалізації проекту.