Молодь змінить Україну "Полтавщина"

Дата: 04.03.2020 14:05

29 лютого у Києві в приміщенні Бізнес-школи МІМ-Київ відбулося відкриття програми "Молодь змінить Україну. Полтавщина" для 60 полтавців та полтавок. Спікерами були успішні випускники програм фонду, зокрема народна депутатка України Марина Бардіна, селищний голова Немішаєвого Сергій Замідра, начальник відділу з питань місцевого самоврядування Київради Артем Стельмашов. Впродовж дня з експертами говорили на теми соціальних інновацій, місцевого самоврядування, креативних індустрій, брендингу, управлінням проєктами та ефективної співпраці між владою, громадою та бізнесом. Програма реалізовується Фондом родини Богдана Гаврилишина у співпраці з Полтавською асоціацією бізнесу.

У даному заході приймали участь дві молоді представниці нашої громади Юлія Провороцька, Дана Якименко.