Приймаємо Ваші пропозиції! Яке Ваше бачення розвитку молодіжної, культурної і спортивної політики в громаді?

Дата: 26.02.2020 08:32

Наша Новоселівська громада має значний потенціал розвитку: талановиту і прогресивну молодь, спортсменів, умілих майстрів і майстринь, потужні творчі колективи і художню самодіяльність та багато іншого. Після успішного об’єднання 5-ти сільських рад в єдину Новоселівську ОТГ постала необхідність інтегрувати в єдине ціле соціально-економічну сферу громади, в т.ч. культурну, спортивну, туристичну, екологічну та ін.

З цією метою 25.02.2020 року активом громади у Новоселівському СБК обговювався ряд важливих питань:
- формування бази даних про молодь громади
- створення осередку «Пласт Новоселівка»
- створення збірної футбольної команди Новоселівської ОТГ
- розвиток діючих (футбол, волейбол, теніс, боротьба, бокс) і нових видів спорту (текволінг)
- проведення фестивалів: співочих, танцювальних, туристичних, народних майстрів, винахідників тощо.

Долучення молоді до екологічних заходів:
– толоки по прибиранню територій громади
– організація роботи сортувально-приймальних пунктів
– еколого-туристичні, ознайомчі походи територією громади з метою виявлення привабливих туристичних об’єктів).

Створення програми новин / блогу / рубрики «Життя громади»: відео, репортажі, публікації про роботу і відпочинок, успіхи і досягнення ОТГ.

Загальною метою зібрання було опитування мешканців щодо їх бачення подальшого розвитку у сфері спорту, туризму, культури, молодіжної політики громади.

У ході активного обговорення зазначених питань було вирішено:
- розбудовувати спортивну інфраструктуру в громаді
- створити молодіжну раду громади, до якої входитимуть: учні, молодь, яка навчається у коледжах, ліцеях, вузах, представники від депутатського корпусу;
- у березні провести зустрічі з учнями 9-11 класів для включення їх до складу молодіжної ради;
- керівникам шкіл надати інформацію про організацію «Пласт» ( можливості, вимоги, умови вступу) учням та їх батькам;
- організувати робочі групи по кожному з напрямів та обрати голову, який координуватиме діяльність групи.

Зокрема, робоча група у сфері спорту, до якої входять вчителі фізичного виховання, тренери, представники діючих спортивних команд має провести спартакіади і здійснити відбір молоді, яка займатиметься тим чи іншим видом спорту.

До робочої групи у сфері культури входять керівники клубів і будинків культури, бібліотекарі, вчителі музики, представники творчих колективів і художньої самодіяльності. Вони мають розробити графік культурних заходів у нашій громаді і надати пропозиції щодо проведення «Фестивалю молодіжної пісні».

УВАГА!!!! Якщо Ви маєте власні пропозиції чи ідеї – пишіть nowosel@ukr.net,або звертайтеся до сільської ради! Для нас важлива думка кожного з Вас!

Долучення молоді до екологічних заходів:
– толоки по прибиранню територій громади
– організація роботи сортувально-приймальних пунктів