Новоселівська бібліотека перетвориться на сучаний бібліохаб завдяки європейським грантовим коштам

Дата: 24.02.2020 11:31

Новоселівська бібліотека здобула перемогу у конкурсі від House of Europe!!  Грант у розмірі 6 тис. євро буде виділено для реалізації нашого інфраструктурного проекту.

Розробник проекту - директор КУ "Агенція місцевого розвитку територіальних громад Полтавського району" Юлія Попова. Разом із завідуючою бібліотеки - Іриною Страшко вони продумали загальну концепцію проекту.

Метою проекту є створення на базі Новоселівської бібліотеки сучасного простору для розвитку і дозвілля мешканців громади різних вікових категорій, обміну думками, генерації ідей та їх реалізації на користь громаді.

Для цього плануємо придбати сучасну оргтехніку, меблі та предмети довгострокового користування.

Буде створена робоча зона з комп’ютерною технікою, простір для тренінгів та перегляду відео, настольних ігор («Монополія», «Tower DeLuxe» настольний футбол та ін.), а також куточок для малечі зі столиками, пуфами, розмальовками і розвитковими конструкторами.

Попереду ще багато організаційної роботи, оскільки вимоги грантодавця досить жорсткі, проте це не зменшує нашого ентузіазму, бо ми прагнемо до збалансованого розвитку Новоселівської об’єднаної територіальної громади. А це означає, що кожен мешканець з кожного села матиме рівні умови для особистісного розвитку і відпочинку!