Відкриття оновленого приміщення Черкасівського сільського будинку культури після ремонту

Дата: 18.02.2020 12:56

15 лютого в оновленому приміщенні Черкасівського сільського будинку культури після ремонту, відбулися відразу дві події - святкування дня святого Валентина та відкриття будинку культури після проведення ремонтних робіт.  та відкр

З цієї нагоди громаду вітали голова нашої Новоселівської ОТГ Людмила Макаренко, в.о. старости Черкасівської сільської ради Микола Мосійчук, в.о. старости Надержинщинської сільської ради Григорій Варава, в.о.старости Нестеренківської сільської ради Григорій Котляревський, обласний депутат нашого округу Ірина Степаненко, яка подарувала сертифікат на встановлення альтанки для закоханих на березі річки Коломак в селі Черкасівка. Також гостей вітали жіночий ансамбль "Веселка", дитячий гурт "Сонечко", вокальний дует "Яна - Анна".
Всі присутні жителі нашої громади, сусідньої Коломацької громади, гості та виконавці музичних номерів отримали океан відмінного настрою, море позитивних емоцій, незабутні враження, яскраві враження та заряд бадьорості.
Ми живемо та працюємо для всієї громади і кожного жителя окремо.