Представниці Новоселівської ОТГ приймають участь у програмі «Молодь змінить Україну - Полтавщина 2020»

Дата: 18.02.2020 09:02

Наша активна молодь – Провороцька Юлія (с. Рунівщина) і Якименко Дана (с. Новоселівка) пройшли конкурсний відбір і стали учасницями програми «Молодь змінить Україну - Полтавщина 2020», яка реалізується за сприяння Фонду Богдана Гаврилишина.

Вітдак 2 прекрасні представниці нашої громади представлятимуть Полтавщину в Києві, 29 лютого, під час урочистого відкриття програми.

Далі на них чекають 3 навчальних модулі.  Учасники програми навчатимуться розробляти та втілювати проєкти місцевого розвитку. Інтенсивне модульне навчання поєднуватиме теорію, практичні кейси та індивідуальну роботу над проєктами. Програма створена таким чином, щоб допомогти учасникам підготувати та втілити власні проєкти місцевого розвитку.

Спікерами шкіл будуть запрошені експерти національного рівня, регіональні експерти / лідери думок, ментори асоціації «Молодь змінить Україну».

А найактивніші учасники, які захистять та втілять власний проект у своїй громаді, поїдуть до однієї з європейських країн!

Про результати навчання і «цікавинки» будемо інформувати на сторінці в мережі Facebook та офіційному сайті Новоселівської ОТГ.

Бажаємо успіхів нашій активній молоді та всією громадою вболіваємо за них!