Представники Новоселівської ОТГ приймали участь у тренінгу «Розвиток бізнесу в ОТГ» в рамках Проекту USAID “Підтримка аграрного і сільського розвитку”

Дата: 07.02.2020 10:58

Протягом 5 – 6 лютого 2020 р. у м. Дніпрі в рамках Проекту USAID “Підтримка аграрного і сільського розвитку” проходив практичнй тренінг «Розвиток бізнесу в ОТГ».

Учасниками тренінгу були представники ОТГ із Дніпропетровської, Запорізької, Луганської, Донецької областей.  Новоселівську об’єднану територіальну громаду представляла директорка КУ "Агенція місцевого розвитку територіальних громад Полтавського району", Юлія Попова.

Тренери програми упродовж двох днів ділилися власним досвідом щодо розвитку спроможності громад управляти своїми ресурсами та підвищувати економічний потенціал на місцях.

Ключові моменти, які стануть «дорожньою картою» для подальшого збалансованого розвитку Новоселівської ОТГ:

?Комплексне стратегічне планування роботи розвитку території, аналіз активів і ресурсів громади, налагодження співпраці з місцевими підприємцями – must have!

?Прозора інформація щодо земельних, інфраструктурних та логістичних ресурсів громади дозволяє розвивати власні інвестиційні проєкти громади, проєкти МСБ та залучати зовнішні інвестиції. Тому необхідно підготувати докладну інформацію про об’єкти інвестування:

• земельні ділянки типу «Greenfield» та «Brownfield»;
  • інвестиційні проєкти та пропозиції за сферами (соціалні, розвиткові, комерційні);
  • об’єкти нерухомості.

?Якісно розроблений інвестиційний паспорт громади – запорука успішного залучення інвестора.

Працюємо й надалі на благо громади!