Запрошуємо на урочисте відкриття відремонтованого Черкасівського сільського будинку культури!

Дата: 07.02.2020 08:46

У Новоселівській громаді велика увага приділяється розвиткові культури, творчості й гурткової діяльності. Культурно-мистецьку роботу здійснюють 4 будинки культури, 3 клуби, 5 бібліотечних закладів та Рунівщинський музей. Ці заклади слугують культурними осередками сільської громади. Тільки протягом минулого 2019 року проведено понад 350 культурно-мистецьких заходів.

З гордістю інформуємо про повне завершення всіх внутрішніх та зовнішніх ремонтних робіт у Черкасівському сільському будинку культури в селі Черкасівка. У 2019 році з бюджету сільської ради було виділено 3 072 345 грн. За ці кошти було профінансовано ремонтні роботи фасаду будинку культури, всіх його внутрішніх приміщень, а також придбано нові сучасні меблі, принтер до ноутбука, встановлено 150 м'яких крісел у глядацькому залі та більярдний стіл для проведення активного дозвілля жителів громади. До послуг глядачів - ошатна сцена.

У найближче свято, до дня закоханих 15 лютого, кожен житель села Черкасівка та гості з інших сіл громади на власні очі зможуть оцінити позитивні зміни зовнішнього та внутрішнього вигляду будинку культури.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати Черкасівський сільський будинок культури!