Структурні підрозділи ОМС з питань кадрового забезпечення повинні сформувати навчальні потреби для посадових осіб ОМС, депутатів місцевих рад на поточний та наступні 2 роки

Дата: 30.01.2020 08:08

До уваги кадрових служб органів місцевого самоврядування!

Відповідно до Положення про систему професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад (затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 06.02. 2019 р. № 106 та Методики визначення та проведення аналізу потреб у професійному навчанні державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування, затвердженої наказом Національного агентства України з питань державної служби (далі – НАДС) від 15.10.2019 р. № 188, структурні підрозділи органів місцевого самоврядування з питань кадрового забезпечення повинні сформувати навчальні потреби для посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад на поточний та наступні 2 роки, зокрема:

• у період з 15 лютого по 1 березня ? провести ОПИТУВАННЯ посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад щодо їх загальних потреб у професійному навчанні з урахуванням оприлюдненого НАДС переліку пріоритетних напрямів (тем) (перелік – за посиланням https://nads.gov.ua/storage/app/sites/5/DIYALNIST/PROFF%20NAVCHANJA/Perelik%20prior%20napr/prioritetni-naprjamki-listopad-2019-povtorno.pdf)
  • у період з 1 березня по 1 квітня — ВИЗНАЧИТИ спільно з керівниками структурних підрозділів виконкому (апарату), виконавчих органів ради прогнозних показників загальних потреб у професійному навчанні

Тож з метою якісного забезпечення реалізації прав посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад на підвищення своєї кваліфікації відповідним структурним підрозділам з кадрового забезпечення органів місцевого самоврядування необхідно організувати практичне впровадження положень вищезазначених нормативно-правових актів з урахуванням  оприлюдненого НАДС переліку пріоритетних напрямів (тем) для підвищення кваліфікації учасників професійного навчання за загальними професійними (сертифікатними), короткостроковими програмами.