Зі святом Дня працівників пожежної охорони України!

Дата: 29.01.2020 13:40

Фото без описуФото без опису

На даний момент (з 2014 року) в Україні діэ два закони, які дозволяють пожежникам країни двічі на рік відзначати своє професійне свято.
Розпочалася історія Дня пожежника у 1995 році, коли президент України Леонід Кучма, підписав наказ "Про день працівників пожежної охорони", згідно якого датою святкування було визначено 29 січня.
У 2008 президент Віктор Ющенко перейменував свято в День рятівника, об'єднавши День пожежника та День рятівника в одне свято. День святкування - 17 вересня.
Незважаючи на те, що 29 січня втратило статус офіційного свята, пожежники продовжують відзначати свій день.
Тож вітаємо працівників комунальної організації "Місцева пожежна охорона Надержинщинської сільської ради" нашої громади та бажаємо відмінної підготовки, високої безпеки, постійної удачі, успішних справ, бравих сил, стабільного благополуччя і чудових ідей.

Зі святом Дня працівників пожежної охорони України!