Help Desk кандидата на державну службу (збір та підготовка документів, реєстрація на сайті career.gov.ua та подача документів, тестування, співбесіди)

Дата: 11.01.2020 11:17

Україна змінюється!

Державна служба потребує найкращих професіоналів. Ми шукаємо талановитих, наполегливих та амбітних фахівців, які готові вирішувати складні завдання та будувати успішну країну. Професійна державна служба – це основа ефективної системи державного управління. Сучасне державне управління дозволить забезпечити конкурентоспроможність держави та успішну європейську інтеграцію. Наша мета – сервісна держава, що працює для громадян. Інформаційна платформа створена для кожного кандидата, який бажає спробувати свої сили на державній службі. Ми допоможемо розібратися в конкурсній процедурі та підготуватися до її основних етапів.

Бажаємо успіху та перемоги найсильнішим!

Доступ до ресурсу: https://help-candidates.com.ua/?fbclid=IwAR0mhuFyiI7AOr8IYyDyrTcCk3NJLvOUXQypEu6ok41ZocHrVNVQwHJKw0Y