Рекомендації для наборів відкритих даних органів місцевого самоврядування - фінальна версія

Дата: 10.01.2020 13:34

На порталі відкритих даних опублікували остаточну версію рекомендацій для наборів відкритих даних органів місцевого самоврядування. Вона охоплює 64 наборів даних органів місцевого самоврядування у сферах архітектури та містобудування, бюджету, комунальної власності, навколишнього середовища, освіти, охорони здоров’я, торгівлі тощо.

Рекомендації можна переглянути ТУТ

Робота над документом тривала понад рік.  За цей час експерти консультували організації, які співпрацюють з органами місцевого самоврядування або використовують їхні дані. Серед цих організацій: ДП «Прозорро.Продажі», ДУ «Відкриті публічні фінанси», Центр «Ейдос», BRDO (Відкрите просторове планування), CoST Ukraine, Український інститут з прав людини, EasyWay, OPEN ADV, мережа тренерів і лідерів відкритих даних проекту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» та інші.

Рекомендації допоможуть підвищити якість наборів та відкривають можливість використання даних у електронних сервісах.

Міністерство цифрової трансформації України спільно з партнерами планує проводити періодичний моніторинг та перегляд рекомендацій. Зауваження та пропозиції можна залишити у формі зворотнього зв’язку.

Рекомендації розроблені ГО «Агенція журналістики даних» у партнерстві з проєктом USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» та Міністерством цифрової трансформації України.