Новоселівська ОТГ придбала нову спецтехніку

Дата: 09.01.2020 14:11

Для забезпечення населення якісними комунальними послугами Новоселівська сільська рада придбала новий трактор «Беларус», фінансування якого здійснилося за рахунок коштів Фонду розвитку територій області за сприяння депутата Полтавської обласної ради Ірини Степаненко.

Вартість трактора  становить 462,9 тис. грн. Додатково придбано причеп до трактора (160 тис. грн.) та навісне обладнання (27,3 тис. грн.).

Трактор є власністю об’єднаної громади та буде переданий в управління комунальному підприємству «Турбота», яке вже багато років поспіль надає житлово-комунальні послуги мешканцям громади.

Наявність спеціалізованої техніки дасть можливість більш оперативно вирішувати у населених пунктах громади господарські питання: благоустрій територій та розчистку доріг і тротуарів, а також прибудинкових територій взимку.