Внутрішній контроль: посібник для розпорядників бюджетних коштів місцевих бюджетів

Дата: 09.01.2020 10:44

Експерти проєкту «ЄС для підсилення державних фінансових систем місцевих урядів» LOGICA, який реалізується в Україні за підтримки Європейського Союзу, підготували Практичний посібник для розпорядників бюджетних коштів місцевих бюджетів «Внутрішній контроль: від теорії до практики».

У посібнику надано інформацію про систему внутрішнього контролю, її елементи і принципи їх упровадження, практику впровадження внутрішнього контролю у діяльність розпорядників бюджетних коштів місцевих бюджетів та положення нормативно-правових актів і вимог міжнародних стандартів у цій сфері.

На думку експерта з фінансового контролю та аудиту проекту LOGICA Олени Чечуліної, посібник буде корисним для розпорядників бюджетних коштів, допоможе їм зрозуміти сутність внутрішнього контролю, його переваги, краще орієнтуватися у вимогах нормативно-правових актів та сприятиме його запровадженню у свою діяльність. Адже за умови правильно організованої системи внутрішнього контролю керівник отримує максимум інформації для прийняття управлінських рішень, для досягнення визначеної мети (місії), стратегічних та інших цілей тощо та може отримати відповідь не лише на питання «Хто винен?», а й на питання «Що робити?».

Завантажити посібник