26 квітня Україна вшановує День пам’яті Чорнобильської катастрофи
Цього дня ми згадуємо одну з найтрагічніших сторінок нашої історії — аварію на Чорнобильській атомній електростанції, яка змінила життя мільйонів людей.
Ми вшановуємо пам’ять тих, хто загинув унаслідок катастрофи, та висловлюємо щиру вдячність ліквідаторам, які ціною власного здоров’я і життя зупинили поширення радіаційної небезпеки.
За різними даними, у ліквідації аварії взяли участь понад 10 тисяч жителів ПолтАвщини. Загальна кількість ліквідаторів за всі роки – 600 тисяч. Із 30-кілометрової зони навколо станції відселили понад 135-ти тисяч людей.
Світла пам’ять героям-ліквідаторам та всім жертвам Чорнобильської трагедії.
