Дата: 17.02.2021 10:19

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації «Генеральний план з планом зонування території села Черкасівка Полтавського району Полтавської області».

Додатки:

Звіт про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації «Генеральний план з планом зонування території села Черкасівка Полтавського району Полтавської області»

План зонування території (зонінг) с. Черкасівка Полтавського району Полтавської області

- Генеральний план території с. Черкасівка Полтавського району Полтавської області. Пояснювальна записка

- Схема розташування території населеного пункту в системі розселення с. Черкасівка