Дата: 17.02.2021 09:57

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації «Генеральний план з планом зонування території села Крюкове Полтавського району Полтавської області».

Додатки:

Звіт про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації «Генеральний план з планом зонування території села Крюкове Полтавського району Полтавської області»

План зонування території (зонінг) с. Крюкове Полтавського району Полтавської області

- Генеральний план території с. Крюкове Полтавського району Полтавської області. Пояснювальна записка, додатки.

- Схема розташування території населеного пункту в системі розселення с. Крюкове