Дата: 18.01.2021 15:17

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації «Генеральний план та План зонування території села Пасківка Полтавського району Полтавської області».

Додатки:

- Звіт про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації «Генеральний план та План зонування території села Пасківка Полтавського району Полтавської області»

- План зонування території (зонінг) с. Пасківка Полтавського району Полтавської області

- Генеральний план території с. Пасківка Полтавського району Полтавської області. Пояснювальна записка, додатки.

- Схема розташування території населеного пункту в системі розселення с. Пасківка